9,89/ 10"domi"Dominique D Posté le 04/06/2022 - Entre amis Mobil-home EXCLUSIF - 3 chambres - 2 salles d'eau du 26/05/2022 au 28/05/2022
excellent
L'hébergement - Mobil-home EXCLUSIF - 3 chambres - 2 salles d'eau
le cadre
8,89/ 10"Fijn park, echt een aanrader"Gerrit D Posté le 31/08/2022 - Gezin met jonge kinderen Mobil-home EXCLUSIF - 3 chambres - 2 salles d'eau du 06/08/2022 au 20/08/2022
De grootte van het park vinden wij perfect: niet te groot, niet te klein. Het zwembad is erg mooi. Park en zwembad schoon. Mooie plekken en niet teveel in rijtjes. En ook de omgeving is prachtig. De camping is heel rustig gelegen, maar op niet te grote afstand is vanalles te doen.
Niets
De veranda is mooi en ruim. Daar hebben we grotendeels geleefd. Fijn dat er airconditioning in zit (gezien de temperaturen van 35+ graden) Mooie houten bekleding. Prachtige plek aan de rand van de camping.
De vaatwasser maakte niet goed schoon. Mede door zeer veel kalk in het water (glansmiddel hielp hierbij niet). De ramen sluiten moeizaam.
10/ 10"Give it a go!"Stacey D Posté le 24/06/2022 - Family with child(ren) Mobil-home EXCLUSIF - 3 chambres - 2 salles d'eau du 16/06/2022 au 21/06/2022
Loved the area, the pool and the restaurant
Loved the accommodation and the addition of aircon. The outside seating was lovely too.
We had an issue with ants but that’s to be expected in the woods.
Les autres locations de l'établissement
;
;
;
;
;
- Superficie totale (en m²) : 65
- Animaux : acceptés sous conditions
- Chambre(s) séparée(s) : 3
- Couchage(s) hors chambre : 0
- Cuisine
- Lave vaisselle
- Salle(s) de bain : 2
- WC : 2
- Chauffage
- Climatisation
- Télévision
- Terrasse
Mobil-home et terrasse très spacieux, avec ses équipements haut de gamme pour séjourner comme à l’hôtel.
Nettoyage
Equipement extérieur
Avis clients de l'hébergement*
9,09/10
3 avis disponibles